KRUPKA - KOMÁŘÍ VÍŽKA  2011
Memoriál Josefa Mareše
22.5.2011
pořadí jméno klub čas kategorie
1 Jeřábek David Sweep cycling 19:26 A
2 Blažej David KL Sport Most 19:31 A
3 Šinágl Petr CK Slavoj Terezín 19:59 B
4 Haupt Thomas Německo 20:06 A
5 Čapek Petr Sweep cycling 20:41 A
6 Synek Jaromír SKP Most 20:54 A
7 Hennlich Petr Sweep cycling 20:57 B
8 Vodička Petr Velosport Favorit Bílina 21:20 A
9 Karlík Robert KEBEK BT Chomutov 21:52 A
10 Jiroušek Jiří Koloshop Team 22:00 A
11 Benešovský Martin Kolokrámek Chomutov 22:09 B
12 Pasev Petr  TJ DNT Kadaň 22:17 B
13 Kadlec Rudolf KPO Praha  22:21 A
14 Vágner Jaroslav KL Sport Most 22:29 A
15 Šimek Martin CK Čmelda 22:37 A
16 Nováček Miroslav KC Slávia Praha 22:46 A
17 Bureš Jan CK Slavoj Terezín 23:14 A
18 Huja Oleg  Sweep cycling 23:24 C
19 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina 23:48 C
20 Vojtěchovský Ladislav Top Ten Teplice 23:50 A
21 Liška Filip EXE 23:53 A
22 Šíp Pavel TJ Sokol Libochovice  24:03 A
23 Salaba Ivan Slavia SČ Děčín 24:38 B
24 Hanousek Josef KL sport Most 24:45 D
25 Vokoun Jan KL sport Most 24:46 A
26 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina 24:47 C
27 Kubáč Michal Koloshop Team 24:58 A
28 Kopta Václav KEBEK BT Chomutov 25:10 C
29 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina 25:15 A
30 Hacaj Oldřich Kl sport Most 25:24 D
31 Rodanič Pavel ONIX.CZ 25:29 A
32 Ježek Antonín  TJ DNT Kadaň 25:34 D
33 Opolecký Hynek Žižkov 25:43 C
34 Pech Martin KL sport Most 25:50 A
35 Pohůrek Petr Bike Team Ústí 25:57 A
36 Jeřábek Ivo Sweep cycling 26:46 A
37 Freund Robert Německo 26:47 A
38 Novotný Břetislav Děčín 26:57 D
39 Sessek Martin Factor Bike Team 27:01 A
40 Hanus Miroslav M+S Auto Česká Lípa 27:01 D
41 Guse Michal Team Louny 27:18 A
42 Čermák Ondřej ONIX.CZ 27:39 A
43 Šulcová Eliška FUN BIKE Ústí 27:48 Ž
44 Landa Petr Teplice 27:51 A
45 Jakš Josef Lovosice 28:12 C
46 Lebeda Vladimír Sweep cycling 28:19 C
47 Veselý Pavel Koloshop Team 28:27 A
48 Karvay Drahoš Factor Bike Team 28:28 A
49 Dušek Vladimír  HNÍZDIL JK KADAŇ 29:03 D
50 Brusch Lubomír EXE BIKES 29:08 C
51 Immer Zdeněk KL Sport Most 29:23 D
52 Svoboda Josef TJ DNT Kadaň 29:34 D
53 Marek Jiří Česká Kamenice 30:12 C
54 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina 30:21 B
55 Kanta František  -  30:22 C
56 Nejedlý Roman Factor Bike Team 30:45 A
57 Litavcová Pavla Team Louny 31:00 Ž
58 Charvát Robert Bílina 31:06 A
59 Štorková Markéta KEBEK BT Chomutov 31:06 Ž
60 Hausl Jan MOTO+KOLO Litvínov 31:17 C
61 Svoboda Tomáš  Velosport Favorit Bílina 31:42 B
62 Rába Kristián KL sport Most 31:59 B
63 Michal Petr Chomutov 32:03 D
64 Trkal Miroslav TJ DNT Kadaň 32:31 D
65 Czervoniak Josef TEAM Louny 32:51 A
66 Fučík Ladislav EXE Bike 33:36 B
67 Martykán Jiří TJ DNT Kadaň 33:44 D
68 Pech Milan KL sport Most 34:44 C
69 Sádovský Jiří Favorit Teplice 34:53 D
70 Drengubák Josef  SKP Most 35:17 D
71 Sládeček Ladislav  MOTO+KOLO Litvínov 36:01 D
72 Strohovský Karel MOTO+KOLO Litvínov 37:06 D
73 Šídlo Zdeněk SKP Most 38:08 B
74 Taud Marek CK Floratex 39:49 A
75 Fiřt František TJ Stadion Louny 40:57 D
76 Albert Rudy CK Floratex Chomutov 44:24 B
77 Kras Pavel Teplice 47:32 A
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat